News Details

кулькові каретки

PDF
кулькові каретки

Промислові підшипники Solutions пропонує кульові каретки в різних матеріалах для задоволення вимог різних додатків.

A: Стандартні сталева кулька каретки Найбільш поширений варіант з вуглецевого steel.An економічного рішення, але не забезпечує захисту від корозії. Це, однак, досить для більшості застосувань промислових машин.

Б: Високошвидкісні сталева кулька каретки З допомогою цього варіанта, керамічні кульок замінити сталеві одні в сталевому кульці каретках. Оскільки керамічний матеріал має меншу щільність , ніж сталь, сили в рециркуляційних зонах кульових ланцюгів залишаються тими ж , навіть при більш високій допустимої швидкості руху. В результаті, немає ніякого скорочення тривалості життя, навіть тоді , коли система працює зі швидкістю до 10 м / с. Вантажопідйомності і моменти трохи нижче , ніж у стандартної версії.

Кульовий кареток з обмеженою корозійну стійкість

З: алюмінієві кулею каретки Блоку тіло кульки бігун складається з кованого алюмінію alloy.The кульки, сталеві пластини, а також монтажні гвинти на торцевій поверхні виготовлені з вуглецевої сталі. М'яч каретки мають ту ж вантажопідйомність , як у стандартній версії. Так як межа плинності алюмінію менше , ніж у сталі, максимальна допустима навантаження блоку кульки бігун обмежений Fmax. і Mmax .A економічна альтернатива з обмеженою захистом від корозії.

Корозійностійкі кулька каретки

D Опір NR
М'яч каретка корпус виконані з корозійно-стійких material.Offers обмежено Корро? Sion protection.The куль, сталеві вставки, а також монтажні гвинти на торцевій поверхні виконані з вуглецю steel.The м'яч каретки мають ту ж можливість навантаження і моменти ,як в стандартній версії.
Промислові підшипники Solutions рекомендує цей варіант для застосувань , що вимагають корозійну
захист. Швидка доставка

E: Resist NR II Всі частини цієї кулі каретці виконані з корозійностійкої мате ріалу ?. Ці м'яч каретки забезпечують максимально можливий захист від корозії
тільки з невеликим зниженням навантажень і моментів.

F: Опір CR М'яч каретка корпус має матове срібло, важко хромована стійкий до корозії coating.The кульок, сталеві вставки, а також монтажні гвинти на торцевій поверхні виконані з вуглецевої сталі ?.
М'яч каретки мають ту ж можливість навантаження і моменти , як стандарт versions.As альтернативи , якщо версія NR недоступна.

Skype Зв'язатися з нами зараз